Nástupnický studijní program:  Technika a praktické činnosti se zaměřením na vzdělávání

Typ studia: bakalářské

Forma studia: prezenční/kombinovaná

Kontaktní osoba za pracoviště: doc. PhDr. PaedDr. Jiří Dostál, Ph.D.

Informace pro studenty:

S ohledem na požadavky školské praxe a existenci samostatných předmětů došlo k oddělení studijních programů. Jednotlivé studijní programy mohou jít z hlediska poznatkové a dovednostní roviny více do hloubky.

Původnímu oboru studia z hlediska SZZ odpovídají SZZ programu  Technika a praktické činnosti se zaměřením na vzdělávání.

Podrobnosti o studijním plánu:

Pro studenty pro přihlášení na Portál UPOL – Prohlížení.

Nástupnický program: Učitelství techniky pro střední školy a praktických činností pro 2. stupeň ZŠ

Typ studia: navazující magisterské

Forma studia: prezenční/kombinovaná

Kontaktní osoba za pracoviště: doc. PhDr. PaedDr. Jiří Dostál, Ph.D.

Informace pro studenty:

Původnímu oboru studia z hlediska SZZ odpovídají SZZ programu Učitelství techniky pro střední školy a praktických činností pro 2. stupeň ZŠ.

Podrobnosti o studijním plánu:

Pro studenty pro přihlášení na Portál UPOL – Prohlížení.